Losowe wpisy
W Krakowie powstało osiedle z domkami dla jeży. Nowe osiedle zostało zbudowane przy kampusie Akademii Górniczo-Hutniczej.
czytaj dalej
Za budowę nowego osiedla dla jeży odpowiedzialna jest krakowska AGH. Osiedle dla jeży ma formę gmachu A-0 wraz z budynkami pobocznymi. Akademia Górniczo-Hutnicza poinformowała, że nowe domki czekają już na pierwszych lokatorów i lokatorki.
Źródło: cowkrakowie.pl

Dodano: 27.11.2020
autor: MarcinZbezu
Simon Bramhall to brytyjski chirurg, który podczas transplantacji podpisywał się na organach pacjentów.
czytaj dalej
Lekarz miał oznaczyć nowe wątroby podczas operacji, wykonanych w szpitalu w Birmingham. Simon Bramhall używał argonu do wypalania na narządach własnych inicjałów. Sprawa wydała się, gdy jeden z pacjentów miał kolejną operację i na jego wątrobie zauważono litery SB.

Dodano: 13.01.2022
Dodano: 23.12.2021
Dodano: 14.10.2024
Edyta Górniak uważa, że Bill Gates chce doprowadzić do depopulacji ludzkości za pomocą szczepionek, a w szpitalach zakaźnych leżą aktorzy, a nie pacjenci.
czytaj dalej
Celebrytka i piosenkarką Edyta Górniak już nie raz dała nam się poznać z głoszenia śmiałych i mających niewiele wspólnego z rzeczywistością teorii na temat otaczającego nas świata. Tym razem wokalistka wzięła na tapet temat światowej pandemii koronawirusa.
Od kilku tygodni Edyta Górniak za pośrednictwem swoich mediów społecznościowych głosi spiskowe teorie na temat COVID-19. "Świata, który znaliśmy już nie ma. On już nie istnieje, nie wróci. Mnie się dużo rzeczy w tamtym świecie nie podobało. Staliśmy się obcy. W maseczkach wdychamy własne spaliny" - zaczyna swój długi wywód piosenkarka.
W dalszej części monologu celebrytki możemy się dowiedzieć między innymi o tym, że Bill Gates chce doprowadzić do depopulacji ludzkości za pomocą szczepionek po to, by na świecie zostali tylko najsilniejsi. Edyta Górniak uważa również, że w szpitalach zakaźnych nie leżą osoby chore na COVID-19, lecz statyści, wynajęci aktorzy, który mają uwiarygadniać światowy spisek.
To jednak nie wszystko. W swoim ostatnim wpisie celebrytka wyraziła oburzenie, że media i koledzy z branży krytycznie odnieśli się do jej przemysleń. Górniak nazywa te osoby "baranami" i zapowiada podjęcie kroków prawnych przeciwko swoim krytykom i mediom.
Od kilku tygodni Edyta Górniak za pośrednictwem swoich mediów społecznościowych głosi spiskowe teorie na temat COVID-19. "Świata, który znaliśmy już nie ma. On już nie istnieje, nie wróci. Mnie się dużo rzeczy w tamtym świecie nie podobało. Staliśmy się obcy. W maseczkach wdychamy własne spaliny" - zaczyna swój długi wywód piosenkarka.
W dalszej części monologu celebrytki możemy się dowiedzieć między innymi o tym, że Bill Gates chce doprowadzić do depopulacji ludzkości za pomocą szczepionek po to, by na świecie zostali tylko najsilniejsi. Edyta Górniak uważa również, że w szpitalach zakaźnych nie leżą osoby chore na COVID-19, lecz statyści, wynajęci aktorzy, który mają uwiarygadniać światowy spisek.
To jednak nie wszystko. W swoim ostatnim wpisie celebrytka wyraziła oburzenie, że media i koledzy z branży krytycznie odnieśli się do jej przemysleń. Górniak nazywa te osoby "baranami" i zapowiada podjęcie kroków prawnych przeciwko swoim krytykom i mediom.
Źródło: www.antyradio.pl

Dodano: 14.11.2020
autor: MarcinZbezu
Dodano: 11.09.2020
autor: HjakHajto
Dodano: 21.11.2022
Dodano: 23.06.2022
Dodano: 19.09.2020
autor: MaulWolf
Dodano: 05.03.2026