17-letni Dominik, który na oczach swojej mamy został wciągnięty pod pociąg, gdy pomagał nieznajomej kobiecie wyciągnąć wózek, opuścił szpital. Nastolatek wrócił już do domu, gdzie będzie kontynuował rehabilitację.
czytaj dalej
Dominik pomagał obcej kobiecie wysiąść z pociągu z wózkiem dziecięcym. Wkrótce potem drzwi miały się zamknąć, a 17-latek został wciągnięty pod ruszający skład.
W wyniku tragedii uczeń liceum stracił obie nogi oraz palce u ręki. Teraz – po zakończeniu hospitalizacji – bliscy nastolatka koncentrują się na dalszym etapie leczenia, który ma pomóc mu odzyskać możliwie największą samodzielność w przyszłości.

Dodano: 04.05.2026
Zobacz również
Dodano: 22.06.2026
Dodano: 22.06.2026
Dodano: 22.06.2026
Dodano: 22.06.2026
Dodano: 22.06.2026