Donald Tusk nie przebierając w słowach komentuje dzisiejszą decyzję o zakazie aborcji.
czytaj dalej
Trybunał Konstytucyjny orzekł dziś, że aborcja dokonywana z powodu dużego prawdopodobieństwa ciężkiego i nieodwracalnego upośledzenia płodu albo nieuleczalnej choroby zagrażającej jego życiu jest niezgodna z Konstytucją. Decyzję szybko skomentował Donald Tusk.
"Wrzucenie tematu aborcji i orzeczenie w tej sprawie pseudotrybunału w środku szalejącej pandemii to coś więcej niż cynizm. To polityczne łajdactwo" - napisał na Twitterze Donald Tusk.
Źródło: wiadomosci.onet.pl

Dodano: 22.10.2020
autor: Jackson
Zobacz również
Dodano: 10.05.2026
W Korei Południowej popularne są zestawy bananów o różnym stopniu dojrzałości, dzięki którym można codziennie zjeść idealnie dojrzały owoc bez marnowania reszty.
czytaj dalej
Tak, to prawda. W Korei Południowej, szczególnie w sieciach supermarketów takich jak E-Mart, popularne są zestawy bananów znane jako „Haru Hana Banana” (하루 하나 바나나), co tłumaczy się jako „jeden banan dziennie”.

Dodano: 10.05.2026
Singapur legalizuje stosowanie chłosty wobec chłopców powyżej 9. roku życia, którzy zostali przyłapani na znęcaniu się nad innymi uczniami - także w internecie.
czytaj dalej
Jak podkreślił minister, rozwiązanie to ma być stosowane jedynie wtedy, gdy „inne metody okażą się niewspółmierne do wagi przewinienia”. Zgodnie z regulacjami chłopcy powyżej 9. roku życia będą mogli otrzymać maksymalnie trzy uderzenia rózgą za prześladowanie rówieśników, także w sieci.

Dodano: 10.05.2026
Dodano: 10.05.2026
Dodano: 10.05.2026