Firma ze Szkocji zatrudnia tylko osoby po 50. roku życia, ponieważ "młodzi ludzie korzystają za dużo ze smartfonów w pracy".
czytaj dalej
64-letni Peter Steward, który prowadzi firmę Aberkill powiedział, że wszyscy jego pracownicy są w wieku powyżej 50 lat. Jego zdaniem starsi pracownicy mają więcej "rozsądku" i potrafią szybciej reagować, natomiast młodsi spędzają za dużo czasu na telefonach.

Dodano: 20.06.2024
Zobacz również
Dodano: 16.02.2026
Dodano: 16.02.2026
Estonia uruchomiła na Bałtyku oficjalną drogę lodową, która łączy stały ląd z wyspami.
czytaj dalej
Ostatnio, z powodu silnych mrozów i trudności w kursowaniu promów, estońska Agencja Transportu otworzyła sezonową, oficjalną drogę lodową o długości około 17–20 km między największymi wyspami Hiiumaa i Saaremaa w zachodniej części kraju. Trasa była wyznaczona, oznakowana i objęta nadzorem technicznym - m.in. panują na niej specjalne zasady prowadzenia pojazdów (np. ograniczenia prędkości, jazda w określonych godzinach, zakaz zapinania pasów bezpieczeństwa).

Dodano: 16.02.2026
Dodano: 16.02.2026
Dodano: 16.02.2026