Łukasz Skorupski będzie pierwszym bramkarzem Reprezentacji Polski w rozpoczynających się eliminacjach Mistrzostw Świata.
czytaj dalej
Skorupski rozpocznie eliminacje w bramce. Wierzę, że będzie to dobry wybór dla naszej kadry – stwierdził selekcjoner podczas oficjalnej konferencji.

Dodano: 20.03.2025
Zobacz również
Mężczyzna nazywający się Uzi Nissan był właścicielem domeny nissan.com i aż do swojej śmierci w 2020 roku odrzucał każdą ofertę kupna domeny przez producenta samochodów Nissan. Domena należy obecnie do jego rodziny.
czytaj dalej
Uzi Nissan zarejestrował domenę nissan com już w 1994 roku - dla swojej firmy komputerowej. Kilka lat później producent samochodów Nissan Motor próbował przejąć adres i rozpoczął wieloletnią batalię sądową.
Sąd nie odebrał mu domeny. Uzi Nissan zachował ją aż do swojej śmierci w 2020 roku. Dziś adres nissan com pozostaje w rękach jego rodziny, a historia ta do dziś uchodzi za jeden z najbardziej znanych sporów o domenę w internecie.

Dodano: 12.03.2026
Dodano: 12.03.2026
Dodano: 12.03.2026
Dodano: 12.03.2026
Dodano: 12.03.2026