Marcin Oleksy z nagrodą FIFA imienia Ferenca Puskasa. Gol ampfutbolisty został uznany „Bramką Roku"!
czytaj dalej
Oprócz Polaka w gronie nominowanych znaleźli się: Dimitri Payet za trafienie z PAOK-iem w Lidze Konferencji oraz Richarlison za gola przeciwko Serbii na mistrzostwach świata

Dodano: 27.02.2023
Zobacz również
Dodano: 10.05.2026
Dodano: 10.05.2026
Dodano: 10.05.2026
Dodano: 10.05.2026
Król popu Michael Jackson wrócił na 1. miejsce globalnego rankingu najczęściej słuchanych artystów cyfrowych!
czytaj dalej
Król popu Michael Jackson wrócił na 1. miejsce w globalnym rankingu artystów cyfrowych. Ogromny wpływ na ten sukces miała premiera filmu biograficznego Michael, która ponownie rozbudziła zainteresowanie jego muzyką na całym świecie.
Po wejściu filmu do kin liczba odsłuchów hitów takich jak „Billie Jean”, „Beat It” czy „Smooth Criminal” gwałtownie wzrosła na Spotify, YouTube i Apple Music. Produkcja sprawiła również, że młodsze pokolenie zaczęło odkrywać twórczość Króla Popu na nowo.

Dodano: 10.05.2026