Mariusz Max Kolonko nadal uważą się za Prezydenta Polski. Właśnie opublikował orędzie noworoczne do narodu i wydał akt ułaskawienia dla Lwa Rywina.
czytaj dalej
Mariusz Max Kolonko ogłosił się Prezydentem Polski w lipcu minionego roku. Od tego momentu, aż do dziś były dziennikarz regularnie publikuje w swoich mediach społecznościowych prezydenckie ustawy i mówi o sobie "POTUSPL". W ostatnich dniach Max Kolonko zlikwidował w Polsce urząd Rzecznika Praw Obywatelskich i ustanowił tzw. Biuro Szeryfa Narodu. Z kolei kilka dni temu Kolonko wydał akt ułaskawienia Lwa Rywina, głównego uczestnika tzw. afery Rywina, która miała miejsce w 2002 roku. Samozwańczy prezydent przyznał też Rywinowi odszkodowanie w wysokości minimum miliona dolarów za straty businessowe, wizerunkowe i zdrowotne.
Źródło: www.donald.pl

Dodano: 05.01.2021
autor: MarcinZbezu
Zobacz również
W Kenii zauważono zebrę w kropki. Naukowcy zgodnie twierdzą, że taka zmiana genetyczna w świecie natury jest prawdziwym fenomenem.
czytaj dalej
Tira - bo tak ma na imię ta niezwykła zebra - już na pierwszy rzut oka potrafi zaskoczyć. Choć należy do zebry stepowej, jej wygląd znacząco odbiega od tego, do czego przywykliśmy. Zamiast charakterystycznych biało-czarnych pasów, jej ciało pokrywa ciemne, niemal czarne futro ozdobione drobnymi, białymi plamkami. To jednak nie wszystko. Tira wyróżnia się także nietypowym ogonem - krótkim i pozbawionym włosia. Jej unikalny wygląd sprawia, że trudno przejść obok niej obojętnie.

Dodano: 21.03.2026
Dodano: 21.03.2026
Dodano: 21.03.2026
Dodano: 20.03.2026
Dodano: 20.03.2026