
Pamiętacie kota Gacka, który stał się symbolem Szczecina? Kotek przeszedł ogromną metamorfozę, schudł, a przede wszystkim znalazł ciepły dom.

czytaj dalej
O kocie Gacku pisały nie tylko ogólnopolskie, ale także światowe media. Historię czworonoga opisały między innymi brytyjski "The Guardian", amerykański "New York Post" czy też niemiecki "Bild". Wraz ze sławą i coraz większym rozgłosem wzrosło zainteresowanie prawdziwym losem czworonoga, który na co dzień był zwyczajnie bezdomny.

Dodano: 14.11.2023
Zobacz również

Oto nowa kolekcja Miu Miu z domu modowego Prada na sezon wiosna-lato 2026.

czytaj dalej
Projektantka z nacechowanych emocjonalnie „robotniczych mundurków” stworzyła kolekcję, która ma nie tylko wymiar modowy, ale też misyjny. Dostrzegła bowiem kobiety, których codzienna praca jest bardzo często traktowana marginalnie.

Dodano: 10.10.2025
Dodano: 10.10.2025
Dodano: 10.10.2025
Dodano: 10.10.2025
Dodano: 10.10.2025