
Projekt "Polska szwalnia" ogłoszony w kwietniu ubiegłego roku przez Andrzeja Dudę miał dostarczać na rynek 30 mln maseczek miesięcznie. Do dziś szwalnia nie wyprodukowała ani jednej maseczki.

czytaj dalej
Rozpoczęcie projektu "Polska szwalnia" zostało ogłoszone 16 kwietnia 2020 roku przez Andrzeja Dudę i Jadwigę Emilewicz. Do końca czerwca na rynek miało trafić około 100 mln maseczek. 16 marca 2021 roku senator Krzysztof Brejza poinformował, że "Polska szwalnia" dotychczas nie wypusciła na rynek ani jednej maseczki. Jednocześnie przedsiębiorstwo odmówiło odpowiedzi na pytanie o koszta zakupu linii produkcyjnej zasłaniając się tajemnicą przedsiębiorstwa.
Źródło: wiadomosci.gazeta.pl

Dodano: 17.03.2021
autor: MarcinZbezu
Zobacz również
Dodano: 13.08.2025

Aktor Gary Sinise zabrał ponad 1000 dzieci poległych żołnierzy, aby mogły bezpłatnie odwiedzić Disneyland.

czytaj dalej
Wyprawa do Disneylandu została zorganizowana w ramach programu „Snowball Express” prowadzonego przez fundację Gary’ego Sinise’a. Jej misją jest ofiarowanie dzieciom, które straciły rodzica w służbie wojskowej, kilku dni radości, poczucia wspólnoty i odrobiny ukojenia w trudnym czasie. Aktor od lat niestrudzenie wspiera weteranów i ich bliskich, pokazując, że prawdziwa empatia wyraża się nie tylko w słowach, lecz przede wszystkim w działaniu.

Dodano: 13.08.2025
Dodano: 12.08.2025
Dodano: 12.08.2025
Dodano: 12.08.2025