Przed państwem najlepszy obecnie napastnik świata, Robert Lewandowski. Polak strzelił dzisiaj 2 bramki Realowi Madryt i ma już w tym sezonie 14 bramek w LaLiga!
czytaj dalej
Barcelona wygrywa z Realem 4:0 i pewnie prowadzi w lidze hiszpańskiej.

Dodano: 26.10.2024
Zobacz również
Do 1956 roku francuskie dzieci otrzymywały wino podczas przerw w szkole. Maksymalne dzienne normy mogły sięgać kilku małych kubków.
czytaj dalej
Wino dzieciom we francuskich stołówkach przestało się serwować dopiero w połowie XX wieku. Wszystko dlatego, że we Francji wina czy cydru jako napojów powstających w naturalnej fermentacji nie wiązano z alkoholizmem. Jako groźne uważano tylko te wytwarzane w procesie destylacji.

Dodano: 19.04.2026
Ostatnie Pokolenie zakończyło swoją działalność w Polsce.
czytaj dalej
"Po dwóch latach najgłośniejszych w historii Polski protestów klimatycznych Ostatnie Pokolenie wypełniło swoją misję i ogłasza koniec działań" - przekazali aktywiści z Ostaniego Pokolenia w opublikowanym oświadczeniu.

Dodano: 19.04.2026
Dodano: 19.04.2026
Dodano: 19.04.2026
Dodano: 19.04.2026