W 1997 roku księżna Diana poznała Sandrę Tigicę, Angolkę, której mina przeciwpiechotna urwała nogę. Księżna ufundowała jej protezę. 22 lata później syn Diany, Harry, spotkał Sandrę, która teraz jest mężatką i ma córkę, którą nazwała Diana.
Dodano: 30.01.2022
autor: Jackson
Zobacz również
Dodano: 17.06.2026
Dodano: 17.06.2026
W Sosnowcu, przy ul. Białostockiej, powstaje nowy park, który będzie nosił imię Łukasza Litewki.
czytaj dalej
Ponad wszelkimi podziałami politycznymi radni Rady Miejskiej w Sosnowcu złożyli wspólną interpelację dotyczącą upamiętnienia śp. Łukasza Litewki.
Radni zwrócili się do Prezydenta Miasta Sosnowca, Arkadiusza Chęcińskiego, z wnioskiem o nadanie powstającemu parkowi przy ul. Białostockiej imienia śp. Łukasza Litewki. Inicjatywa ta jest wyrazem uznania dla jego działalności i wkładu w życie lokalnej społeczności oraz ma na celu zachowanie pamięci o nim dla przyszłych pokoleń.

Dodano: 17.06.2026
Dodano: 17.06.2026
Dodano: 17.06.2026