cookies

Serwis korzysta z plików cookies. Korzystanie z witryny oznacza zgodę, że będą one umieszczane w Państwa urządzeniu końcowym. Mogą Państwo zmienić ustawienia dotyczące plików cookies w swojej przeglądarce.

Z sekcji zwłok, którą przeprowadzono po śmierci Maradony wynika, że piłkarz miał marskość wątroby, chorobę nerek, zwłóknienie serca, ostre niedokrwienie, przewlekłą chorobę płuc i niewydolność serca.
logo-head
czytaj dalej
Sekcja zwłok przeprowadzona po śmierci Diego Maradony potwierdziła, że legendarny sportowiec był mocno schorowany. Sekcja została przeprowadzona przez czołowych Argentyńskich ekspertów, a do jej wyników dotarła gazeta "La Nacion". Potwierdziło się, że "El Diego" brał leki psychotropowe.

Sekcja wykazała, że niektóre z nich mogą wywoływać arytmię serca. "W organizmie Maradony wykryto wenlafaksynę, kwetiapinę, lewetyracetam oraz naltrekson. To związki chemiczne, które są stosowaniu w leczeniu ciężkiej depresji, zaburzeń lękowych, padaczki oraz alkoholizmu" - czytamy w serwisie sportowefakty.pl.

Sekcja zwłok ponadto ujawniła, na co chorował jeden z najlepszych piłkarzy w historii. Lista schorzeń wyraźnie pokazuje, że Diego nie był w najlepszej kondycji. Badania wykazały m.in. marskość wątroby, przewlekłą chorobę nerek, zwłóknienie mięśnia sercowego, ostre niedokrwienie, przewlekłą chorobę płuc czy niewydolność serca.
Źródło:  sportowefakty.wp.pl
Dodano: 23.12.2020
autor: MarcinZbezu

Zobacz również

Dokładnie 17 lat temu zmarł niekwestionowany Król Popu - Michael Jackson.
logo-head
czytaj dalej
25 czerwca 2009 roku zmarł Król Popu, Michael Jackson. Choć od jego śmierci minęło już 17 lat, jego legenda wciąż żyje. Muzyka Jacksona nadal łączy ludzi ponad podziałami i przypomina, że prawdziwe ikony nigdy nie odchodzą.
Dodano: 25.06.2026
Trójka Polskie Radio puściła „Last Christmas” na antenie. Zaczęło się!
logo-head
Dodano: 25.06.2026
Levi’s trolluje FIFA, jeżdżąc dostawczakiem wokół stadionu z banerem „ Nie ma tu nic do zobaczenia” i „To na pewno nie Levi’s”.
logo-head
Dodano: 25.06.2026
Uczniowie I LO z Tych, Janek Tomczyk i Eliza Kopera, uratowali tonącego mężczyznę w stawie w Katowicach. Wyciągnęli go z wody, rozpoczęli reanimację i wezwali pomoc. Dzięki ich odwadze i szybkiej reakcji mężczyzna przeżył.
logo-head
Dodano: 25.06.2026
Norwegia, w trosce o młode pokolenie oraz jakość nauczania, całkowicie zakaże korzystania z AI w szkołach podstawowych.
logo-head
Dodano: 25.06.2026