Bez maseczki w sklepie nie zrobisz zakupów - w Sejmie przegłosowana została ustawa, umożliwiająca odmówienie sprzedaży klientowi, który nie ma zakrytych ust i nosa.
czytaj dalej
Po wielu miesiącach udało się dojść do porozumienia w sprawie zakrywania ust i nosa w sklepach w związku z trwającą w naszym kraju pandemią koronawirusa. Od teraz każda placówka handlowa będzie miała prawo odmówić obsługi klientom ignorującym zakaz zakrywania nosa i ust.
W sejmie przeprowadzono nowelizację ustawy, zgodnie z którą nieprzestrzeganie obowiązku zakrywania ust i nosa będzie stanowiło uzasadnioną przyczynę odmowy sprzedaży.
W sejmie przeprowadzono nowelizację ustawy, zgodnie z którą nieprzestrzeganie obowiązku zakrywania ust i nosa będzie stanowiło uzasadnioną przyczynę odmowy sprzedaży.
Źródło: tvn24.pl

Dodano: 08.11.2020
autor: MarcinZbezu
Zobacz również
Dodano: 24.11.2025
Dodano: 23.11.2025
Jean-Pierre Adams był francuskim piłkarzem i reprezentantem kraju, który w 1982 roku przeszedł operację kolana. Z powodu błędu anestezjologa zapadł w śpiączkę i nie obudził się przez 39 lat - aż do swojej śmierci w 2021 roku.
czytaj dalej
Obrońca wystąpił w reprezentacji Francji 22 razy, a swoją karierę piłkarską zakończył w klubie FC Chalon w wieku 33 lat. Po zakończeniu kariery postanowił przejść operację kolana, by pozbyć się bólu, który mu dokuczał. Niestety, 17 marca 1982 roku doszło do pomyłki anestezjologa, która skończyła się dla piłkarza niedotlenieniem mózgu. Adams zapadł w śpiączkę, z której nie obudził się aż do śmierci w 2021 roku.
Źródło: www.sport.pl

Dodano: 05.05.2021
autor: MarcinZbezu
Dodano: 23.11.2025
Dodano: 23.11.2025