Davide Andreani z Włoch jest rekordzistą w zbieraniu puszek Coca Coli. Uzbierał ich już ponad 20 tysięcy i nadal zbiera.
czytaj dalej
Ostatnie podliczenie puszek zebranych przez Włocha miało miejsce 7 lat temu, wtedy miał on w swojej kolekcji 10 558 puszek z 87 krajów świata. Swoją kolekcję Davide zbierał 40 lat. W mieszkaniu Włoch trzyma 5 tysięcy puszek, reszta jego kolekcji ukryta jest w garażu.
Źródło: www.ad-informatica.com

Dodano: 10.12.2020
autor: MarcinZbezu
Zobacz również
Dodano: 24.02.2026
Sponsor polskiej reprezentacji olimpijskiej deweloper Profbud oświadczył, że nasz multimedalista olimpijski Kacper Tomasiak otrzyma mieszkanie, mimo braku złotego medalu na ZIO.
czytaj dalej
Po ostatnich letnich igrzyskach w Paryżu oprócz, jak było w regulaminie, "złotej" Aleksandry Mirosław, mieszkania od sponsora otrzymały także srebrne medalistki - Klaudia Zwolińska, Daria Pikulik i Julia Szeremeta. Teraz sponsor również rozszerzył nagrodę — jak przekazał Profbud, trzykrotny medalista Kacper Tomas

Dodano: 24.02.2026
Dodano: 24.02.2026
Dodano: 24.02.2026
Dodano: 24.02.2026