Donald Trump wygrał wybory prezydenckie w Stanach Zjednoczonych! Zostanie 47. prezydentem USA.
czytaj dalej
Donald Trump zwyciężył w wyborach prezydenckich w USA i to on zastąpi Joe Bidena w Białym Domu. - Tworzymy historię, uzdrowimy nasz kraj, będę walczył o każdego obywatela - zwrócił się Trump do zgromadzonych.

Dodano: 06.11.2024
Zobacz również
Dworzec Główny w Gdańsku tak bardzo spodobał się japońskiemu biznesmenowi, że postanowił wybudować jego podobną wersję w Japonii.
czytaj dalej
Zachwycony architekturą budynku Yoshida postanowił stworzyć jego kopię w Japonii. Jako dyrektor firmy Memorido, prowadzącej pałace ślubów, planował właśnie kolejną inwestycję. To właśnie ona - zainspirowana publikacją - miała nawiązywać do gdańskiego pierwowzoru oddalonego o ponad 8 tysięcy kilometrów.

Dodano: 23.04.2026
Dodano: 23.04.2026
Bryan Cranston jest ojcem chrzestnym syna Aarona Paula.
czytaj dalej
Ryder urodził się w kwietniu 2022 roku. Aktorzy, znani ze wspólnej gry w serialu „Breaking Bad”, pozostają bliskimi przyjaciółmi również w życiu prywatnym.

Dodano: 23.04.2026
Dodano: 23.04.2026
Dodano: 23.04.2026