Już za 3 miesiące prawo jazdy będzie dostępne na smartfonie, tak będzie wyglądało.
czytaj dalej
Ministerstwo Cyfryzacji podjęło decyzję, dzięki której będziemy mogli zostawić prawo jazdy w domu. Od 5 grudnia nie będzie konieczne posiadanie przy sobie tego dokumentu. Podobnie, jak dowód osobisty oraz dowód rejestracyjny pojazdu, prawo jazdy dostępne będzie w telefonie dzięki aplikacji mObywatel.
Źródło: dailyweb.pl

Dodano: 13.09.2020
autor: MaulWolf
Zobacz również
Dodano: 14.04.2026
Dodano: 14.04.2026
W Sobótce policjanci ścigali 20-latka podejrzanego o kradzież roweru i nawigacji o łącznej wartości 28 tys. zł. W trakcie ucieczki mężczyzna wjechał na trasę wyścigu kolarskiego, wyprzedził peleton i omal nie wygrał wyścigu.
czytaj dalej
Mężczyzna uciekał przed policją z taką werwą, że zaczął wysuwać się na prowadzenie wyścigu kolarskiego, który odbywał się przy okazji profesjonalnych zawodów "Ślężański Mnich 2026". "Jego dynamiczna jazda sprawiła, że przez chwilę znajdował się w czołówce wyścigu, niemalże 'stając na podium' wśród zawodników" - podała policja.

Dodano: 14.04.2026
Dodano: 14.04.2026
Dodano: 13.04.2026