cookies

Serwis korzysta z plików cookies. Korzystanie z witryny oznacza zgodę, że będą one umieszczane w Państwa urządzeniu końcowym. Mogą Państwo zmienić ustawienia dotyczące plików cookies w swojej przeglądarce.

Mama zamordowanej Małgosi powiedziała, że Tomasz Komenda powinien wrócić do więzienia.
logo-head
czytaj dalej
We wrocławskim sądzie trwają mowy końcowe w sprawie Norberta Basiury i Ireneusza M. - oskarżonych w sprawie gwałtu i zabójstwa 15-letniej Małgosi. Za tę zbrodnię Tomasz Komenda spędził w więzieniu 15 lat. Rodzice zamordowanej dziewczyny nie wierzą jednak w jego niewinność - podczas rozprawy byli obecni na sali. Matka dziewczyny stwierdziła, że Tomasz Komenda powinien wrócić do więzienia. Kobieta przekonywała też, że ślad zębów na ciele jej zmarłej córki, to na pewno zęby Tomasza Komendy.
Źródło:  dziennikpolski24.pl
Dodano: 15.09.2020
autor: Jackson

Zobacz również

Here we go! Robert Lewandowski podpisze kontrakt z Chicago Fire!
logo-head
Dodano: 28.06.2026
28 czerwca 2026 roku padł rekord wszech czasów w historii pomiarów temperatury w Polsce. Stacja w Słubicach zarejestrowała 40,5°C, tym samym bijąc dotychczasowy rekord wynoszący 40,2°C, ustanowiony 29 lipca 1921 roku w Prószkowie.
logo-head
Dodano: 28.06.2026
Dzisiaj w Polsce jest cieplej niż w Egipcie.
logo-head
Dodano: 28.06.2026
W Słubicach odnotowano temperaturę 38,9°C, ustanawiając nowy rekord temperatury odnotowanej w czerwcu w historii pomiarów meteorologicznych w Polsce.
logo-head
Dodano: 27.06.2026
W niedzielę i poniedziałek lokalnie temperatura może przekroczyć 40°C.
logo-head
Dodano: 27.06.2026