cookies

Serwis korzysta z plików cookies. Korzystanie z witryny oznacza zgodę, że będą one umieszczane w Państwa urządzeniu końcowym. Mogą Państwo zmienić ustawienia dotyczące plików cookies w swojej przeglądarce.

Mamy nowy rekord! Mieszkaniec Krakowa oddał do butelkomatu 5683 butelki i puszki, za które otrzymał 2430 zł. Butelki i puszki wrzucał do automatu przez 4 godziny, a pieniądze zamierza przekazać na fundację.
logo-head
czytaj dalej

Denis, pracujący w jednym z krakowskich klubów nocnych, przez około dwa miesiące zbierał odpady pojawiające się codziennie w jego miejscu pracy. Jak wyjaśnił, początkowo sam zajmował się odkładaniem butelek, ponieważ inni niechętnie włączali się w akcję.

Łącznie odzyskał ponad 2300 zł. Pieniądze zamierza przekazać na jedną, wylosowaną fundację - poinformowała Elżbieta Raczyńska z Radia Kraków.

Dodano: 05.05.2026

Zobacz również

Republika Zielonego Przylądka remisuje 2:2 z Urugwajem! Oni są niesamowici!
logo-head
Dodano: 22.06.2026
Mama Vozinhy dotarła na Mistrzostwa Świata i zobaczyła, jak jej 40-letni syn reprezentuje Republikę Zielonego Przylądka i tworzy historię swojego kraju.
logo-head
Dodano: 22.06.2026
W Szczepańcowej w województwie podkarpackim mężczyzna kierujący motorowerem wpadł do rowu. Po wymyciu twarzy i badaniu okazało się, że ma 2.4 promila alkoholu we krwi.
logo-head
Dodano: 21.06.2026
Kuchnia Vikinga rusza z promocją: 30% rabatu aż do końca 2026 roku! Wystarczy zamówić dietę na min. 5 dni między 17.06 a 3.07 z kodem Gwarancja20 lub Gwarancja30, a otrzymasz indywidualne 30 procentowe kody zniżkowe na kolejne zamówienia.
logo-head
Dodano: 21.06.2026
Kuchnia Vikinga tygodniowo przygotowuje 15-20 ton ziemniaków, a wszystkie pochodzą od polskich rolników.
logo-head
Dodano: 21.06.2026