Maurice Hastings został zwolniony z więzienia po 38 latach odsiadki. Mężczyzna został skazany na dożywocie za zabójstwo, chociaż prokuratorzy domagali się kary śmierci. Nowe badania DNA wskazały, że zbrodni dokonał ktoś inny.
czytaj dalej
Obecnie 69-letni Maurice Hastings, został skazany za zamordowanie w 1983 roku pojedynczym strzałem w głowę Roberty Wydermyer. Hastings przez prawie 4 dekady nie przyznawał się do winy i utrzymywał, że to nie on stoi za morderstwem. Maurice przyznał, że przez wiele lat modlił się, aby nadszedł dzień, w którym wygra sprawiedliwość. Jak przyznaje chce teraz cieszyć się życiem, póki je ma.

Dodano: 10.11.2022
Zobacz również
Dodano: 23.07.2026
Każda osoba, która będzie chciała kupić dom lub działkę w sąsiedztwie terenów rolniczych, będzie musiała złożyć u notariusza oświadczenie, że świadomie godzi się na odgłosy wsi, hałas traktorów, zapachy z obór oraz nocne prace na polu.
czytaj dalej
To projekt przepisów, który rząd planuje przyjąć w III kwartale 2026 roku. Zakłada on, że osoby kupujące dom lub działkę w sąsiedztwie terenów rolniczych będą składały u notariusza oświadczenie o świadomości specyfiki życia na wsi, m.in. hałasu maszyn rolniczych, zapachów z gospodarstw czy nocnych prac polowych. Jeśli projekt przejdzie cały proces legislacyjny, nowe przepisy mogłyby wejść w życie pod koniec 2026 roku lub na początku 2027 roku.

Dodano: 23.07.2026
Dodano: 23.07.2026
Jeśli ktoś twierdzi, że ocean nie jest przerażający, pokaż mu te fakty.
czytaj dalej
Ocean pokrywa ponad 70% powierzchni Ziemi, a mimo to wciąż skrywa niezliczone tajemnice. Niektóre fakty o jego głębinach brzmią wręcz niewiarygodnie i potrafią wywołać dreszcze. Jeśli myślisz, że ocean nie jest przerażający, ten materiał może zmienić Twoje zdanie.

Dodano: 22.07.2026
Dodano: 22.07.2026