W sieci pojawiła się informacja wskazująca, że serial animowany Odlotowe agentki powróci z nowym sezonem. Serial był emitowany od 2001 do 2014 roku na kanałach, takich jak Jetix, Disney Channel czy Nickelodeon Polska.
Jako jeden z pierwszych informacją podzielił się animator Thomas Astruc:
"Nie wiem, czy jest to już [dobrze znane] w całym [w Internecie], ale właśnie się dowiedziałem, że… tworzymy nowy sezon Odlotowych Agentek" – napisał Thomas Astruc na swoim Twitterze.
Artysta przyznał również, że sam nie jest zaangażowany w projekt.
*Pierwszy sezon serialu "Odlotowe Agenkti" dostępny jest na platformie Netflix.

Zobacz również
Pewnie część z was trafiła już na banery wywieszone w Lublinie, Gliwicach i Krakowie. Transparenty mają związek z drukiem nr 1600, czyli nowelizację ustawy "Kodeks postępowania karnego". Zakładała ona: wprowadzenie zakazu korzystania z nielegalnie zdobytych dowodów przez organy ściągania, ograniczenia nadmiernego stosowania tymczasowego aresztu, zwiększenia decyzyjności sądów, a zmniejszenia prokuratorów, zwiększenia prawa do obrony na wszystkich etapach postępowania prawa karnego i ułatwienia uzyskania pomocy prawnej z urzędu.

Tira - bo tak ma na imię ta niezwykła zebra - już na pierwszy rzut oka potrafi zaskoczyć. Choć należy do zebry stepowej, jej wygląd znacząco odbiega od tego, do czego przywykliśmy. Zamiast charakterystycznych biało-czarnych pasów, jej ciało pokrywa ciemne, niemal czarne futro ozdobione drobnymi, białymi plamkami. To jednak nie wszystko. Tira wyróżnia się także nietypowym ogonem - krótkim i pozbawionym włosia. Jej unikalny wygląd sprawia, że trudno przejść obok niej obojętnie.
