Początkowo zostanie otwartych około 300 placówek o nazwie TikTok Kitchen, które serwowały będą jedzenie w dostawie. Do końca 2022 roku w planach jest stworzenie ponad 1000 takich lokali. Początokwo restaruracje będą funkcjonowały tylko w USA.
TikTok Kitchen ma mieć w menu najpopularniejsze dania pojawiające się na platformie TikTok. Oferta będzie się zmieniać w zależności od trendów, które panują wśród użytkowników.
Według wyszukiwań Google, najczęściej wyszukiwanym daniem roku 2021 był pieczony makaron feta i to m.in. on znadzie się w karcie dań sieci restauracji TikTok. Dodatkowo mają być tam dostępne chociażby smash burgery, „kukurydziane żeberka” i chipsy makaronowe.

Zobacz również

Do tragedii doszło w sobotę w gminie Limeira, w brazylijskim stanie São Paulo. Jak informują lokalne media, 21-latka zdecydowała się na skok na bungee z Mostu Szkieletów, organizowany przez prywatną firmę.
Całe zdarzenie zostało zarejestrowane i trafiło do internetu. Na nagraniu widać, jak dwóch pracowników, wyposażonych w kaski i linę asekuracyjną, podnosi kobietę - również mającą na głowie kask – a następnie, trzymając ją za ręce i nogi, wypuszcza ją w przepaść.
