W wywiadzie dla WP Cezary Pazura powiedział, że "Kiler 3" powstaje. Pazura współtworzy scenariusz 3. części "Kilera", a w obsadzie mają znaleźć się aktorzy, których pamiętamy z poprzednich filmów.
Nie wiadomo, czy w 3 części powróci Siara, w którego wcielał się Janusz Rewiński. Aktor wiele lat temu wycofał się z aktorstwa i od 2007 roku nie pojawił się na ekranach w żadnej produkcji. Cezary Pazura przyznał, że nie ma z Rewińskim żadnego kontaktu.

Zobacz również

Według najnowszych danych Głównego Urzędu Statystycznego (GUS), aby znaleźć się w gronie 10 % najlepiej wynagradzanych Polaków, trzeba zarabiać okolo 14 300 zł brutto miesięcznie. To oznacza, że tylko osoby z takimi lub wyższymi pensjami znajdują się w najwyższym decylu wynagrodzeń w kraju.
Dla porównania, 10 % najsłabiej zarabiających Polaków otrzymuje miesięcznie do ok. 4 666 zł brutto.

