W toaletach w szkole podstawowej w Zgierzu nie ma drzwi, ale za to są kamery, które nagrywają dzieci, gdy te wchodzą do łazienki.
czytaj dalej
Czyli idąc za potrzebą nie masz szans na minumum prywatności, bo nie to, że nie ma zamka i możesz trzymać rękę klamką - ale tam nie ma w ogóle drzwi! A na dodatek jesteś nagrywany jak siedzisz na kiblu. Rewelacja.

Dodano: 15.04.2026
Zobacz również
Dodano: 02.06.2026
Dodano: 02.06.2026
Dodano: 02.06.2026
W poniedziałek rano z Warszawy wystartował specjalistyczny samolot medyczny, który przetransportuje z Pekinu do Polski 24-letnią Klaudię Uciechowską. Kobieta od ponad miesiąca przebywa w śpiączce.
czytaj dalej
Na pokładzie samolotu medycznego znajdują się wojskowi ratownicy medyczni oraz mama Klaudii. Przylot do Polski zaplanowano na 4 czerwca, pod warunkiem że stan pacjentki umożliwi bezpieczny transport. Koszty sprowadzenia kobiety do kraju pokryło państwo. Z kolei fundusze zgromadzone przez rodzinę mają zostać przeznaczone na dalsze leczenie i rehabilitację po jej powrocie do Polski.

Dodano: 01.06.2026
Od 12 sierpnia 2026 roku ma obowiązywać nowy przepis, który zagwarantuje klientom restauracji bezpłatne 0,5 litra wody z kranu do posiłku.
czytaj dalej
Od 12 sierpnia branżę gastronomiczną mogą objąć nowe obowiązki. Zgodnie z projektem ustawy restauracje oraz inne lokale oferujące spożywanie posiłków na miejscu będą musiały zapewnić gościom bezpłatny dostęp do wody z kranu. Woda miałaby być podawana na życzenie klienta - przy stoliku lub w innym miejscu serwowania posiłków - w naczyniach wielokrotnego użytku lub przeznaczonych do wielokrotnego napełniania. Przewidziana ilość to 0,5 litra na osobę.

Dodano: 01.06.2026