Według najnowszych badań Polacy w kwestiach zdrowotnych bardziej ufają zdaniu przyjaciół i rodziny, niż opinii lekarzy.
czytaj dalej
Najnowsze badania przeprowadzone przez YouGov mierzyło stopień zaufania mieszkańców poszczególnych krajów do lekarzy i naukowców, rządu, mediów oraz rodziny i przyjaciół. Najnowsze badanie YouGov dotyczyło pandemii koronawirusa i zdania na jej temat. Polska była jedynym spośród 26 przebadanych państw, w którym obywatele wskazali, że bardziej ufają opinii przyjaciół i rodziny, niż lekarzom i naukowcom.
Źródło: yougov.co.uk

Dodano: 10.09.2020
autor: myrmek
Zobacz również
Dodano: 27.01.2026
Dodano: 27.01.2026
Dodano: 27.01.2026
Dodano: 27.01.2026
W Ustce doszło do ataku nożownika. W wyniku awantury domowej zginęła 4-letnia dziewczynka.
czytaj dalej
Funkcjonariusze, którzy przybyli na miejsce, obezwładnili agresywnego 44-latka. Mężczyzna ranił nożem pięcioro członków swojej rodziny, a następnie zranił również siebie.
Dwie kobiety trafiły do szpitala z ranami klatki piersiowej oraz innymi obrażeniami ciała. Ich stan lekarze określają jako ciężki. 4-letnia dziewczyni nie udało się uratować.

Dodano: 27.01.2026