Najlepsze wpisy
Dodano: 17.03.2023
Sidney Holmes został skazany na 400 lat więzienia. 13 marca po 34 latach odsiadki został uniewinniony i opuścił więzienne mury.
czytaj dalej
"Nie mogę mieć w sobie nienawiści. Muszę po prostu iść dalej - powiedział Holmes w krótkiej rozmowie z reporterami po wyjściu z więzienia"

Dodano: 19.03.2023
Dodano: 14.09.2020
autor: HjakHajto
Dawid Kubacki wyjaśnił fanom, że w niedzielę w trybie pilnym został wycofany z finału Raw Air, ponieważ jego żona Marta, trafiła do szpitala, gdzie lekarze walczą o jej życie.
czytaj dalej
"Mój nagły powrót do domu.... jestem wam winien słowo wyjaśnienia. Moja żona Marta wylądowała w szpitalu z przyczyn kardiologicznych, jej stan jest ciężki i lekarze walczą o jej życie. Jest w dobrych rękach, to silna dziewczyna, wiem że będzie walczyła. Oczywiście to dla mnie koniec sezonu ale nie to jest teraz najważniejsze"- czytamy na profilu podopiecznego Thomasa Thurnbichlera.

Dodano: 20.03.2023
Jack Kevorkian zwany również "Doktorem Śmierć" skonstruował maszynę, która pomogła dokonać samobójstwa 130 osobom.
czytaj dalej
Urządzenie skonstruowane przez Kevorkiana nazywało się "Thanatron". Mechanizm działania maszyny polegał na wpuszczaniu do ciała osób z niej korzystających śmiertelnie trujących chemikaliów w postaci specjalnej mieszanki, która gwarantowała bezpolesne i szybkie odejście z tego świata. Za pomocą ten oryginalnej maszyny Kevorkian pomagał umrzeć pacjentom, którzy cierpieli na niemożliwy do wyleczenia ból, lub były śmiertelnie chore. W 1999 roku "Doktor Śmierć" został oskarżony o przyczynienie się do śmierci 130 osób. Ostatecznie został uznany za winnego zarzucanych mu czynów i otrzymał wyrok 25 lat pozbawienia wolności, z których odsiedział 8.
Źródło: pl.wikipedia.org

Dodano: 03.12.2020
autor: MarcinZbezu
Edyta Górniak uważa, że Bill Gates chce doprowadzić do depopulacji ludzkości za pomocą szczepionek, a w szpitalach zakaźnych leżą aktorzy, a nie pacjenci.
czytaj dalej
Celebrytka i piosenkarką Edyta Górniak już nie raz dała nam się poznać z głoszenia śmiałych i mających niewiele wspólnego z rzeczywistością teorii na temat otaczającego nas świata. Tym razem wokalistka wzięła na tapet temat światowej pandemii koronawirusa.
Od kilku tygodni Edyta Górniak za pośrednictwem swoich mediów społecznościowych głosi spiskowe teorie na temat COVID-19. "Świata, który znaliśmy już nie ma. On już nie istnieje, nie wróci. Mnie się dużo rzeczy w tamtym świecie nie podobało. Staliśmy się obcy. W maseczkach wdychamy własne spaliny" - zaczyna swój długi wywód piosenkarka.
W dalszej części monologu celebrytki możemy się dowiedzieć między innymi o tym, że Bill Gates chce doprowadzić do depopulacji ludzkości za pomocą szczepionek po to, by na świecie zostali tylko najsilniejsi. Edyta Górniak uważa również, że w szpitalach zakaźnych nie leżą osoby chore na COVID-19, lecz statyści, wynajęci aktorzy, który mają uwiarygadniać światowy spisek.
To jednak nie wszystko. W swoim ostatnim wpisie celebrytka wyraziła oburzenie, że media i koledzy z branży krytycznie odnieśli się do jej przemysleń. Górniak nazywa te osoby "baranami" i zapowiada podjęcie kroków prawnych przeciwko swoim krytykom i mediom.
Od kilku tygodni Edyta Górniak za pośrednictwem swoich mediów społecznościowych głosi spiskowe teorie na temat COVID-19. "Świata, który znaliśmy już nie ma. On już nie istnieje, nie wróci. Mnie się dużo rzeczy w tamtym świecie nie podobało. Staliśmy się obcy. W maseczkach wdychamy własne spaliny" - zaczyna swój długi wywód piosenkarka.
W dalszej części monologu celebrytki możemy się dowiedzieć między innymi o tym, że Bill Gates chce doprowadzić do depopulacji ludzkości za pomocą szczepionek po to, by na świecie zostali tylko najsilniejsi. Edyta Górniak uważa również, że w szpitalach zakaźnych nie leżą osoby chore na COVID-19, lecz statyści, wynajęci aktorzy, który mają uwiarygadniać światowy spisek.
To jednak nie wszystko. W swoim ostatnim wpisie celebrytka wyraziła oburzenie, że media i koledzy z branży krytycznie odnieśli się do jej przemysleń. Górniak nazywa te osoby "baranami" i zapowiada podjęcie kroków prawnych przeciwko swoim krytykom i mediom.
Źródło: www.antyradio.pl

Dodano: 14.11.2020
autor: MarcinZbezu
Na Mazowszu odkryto setki śladów dinozaurów. Są to między innymi sześciometrowe jaszczury.
czytaj dalej
W odkrywkowej kopalni gliny w Borkowicach polscy naukowcy znaleźli kolekcję tropów i szczątków dinozaurów sprzed 199 mln lat. Ich zdaniem to największe tego typu odkrycie w Europie, a być może i na świecie. Oprócz śladów zachowały się tu także kości w formie pustek lub odlewów. Należą one do zwierząt lądowych i ryb. Zabezpieczono kilkaset tropów co najmniej siedmiu różnych gatunków zwierząt.

Dodano: 14.12.2021
autor: Jackson
Tak wyglądają makaron i jajko zostawione na mrozie w Nowosybirsku. Temperatury w tym miejscu dochodzą do -40 stopni Celsjusza.
czytaj dalej
Nowosybirsk jest nieoficjalną stolicą Syberii i trzecim miastem pod względem liczby mieszkańców w Rosji po Moskwie i Petersburgu. Najniższa zanotowana temperatura w tym mieście to -45 °C.
Źródło: pl.wikipedia.org

Dodano: 04.01.2021
autor: MarcinZbezu
Dodano: 23.03.2023
Mariusz Max Kolonko nadal uważą się za Prezydenta Polski. Właśnie opublikował orędzie noworoczne do narodu i wydał akt ułaskawienia dla Lwa Rywina.
czytaj dalej
Mariusz Max Kolonko ogłosił się Prezydentem Polski w lipcu minionego roku. Od tego momentu, aż do dziś były dziennikarz regularnie publikuje w swoich mediach społecznościowych prezydenckie ustawy i mówi o sobie "POTUSPL". W ostatnich dniach Max Kolonko zlikwidował w Polsce urząd Rzecznika Praw Obywatelskich i ustanowił tzw. Biuro Szeryfa Narodu. Z kolei kilka dni temu Kolonko wydał akt ułaskawienia Lwa Rywina, głównego uczestnika tzw. afery Rywina, która miała miejsce w 2002 roku. Samozwańczy prezydent przyznał też Rywinowi odszkodowanie w wysokości minimum miliona dolarów za straty businessowe, wizerunkowe i zdrowotne.
Źródło: www.donald.pl

Dodano: 05.01.2021
autor: MarcinZbezu